O nas

Spółka JSR Capital została założona w 2013 roku, jest firmą rodzinną działającą w różnych branżach. Głównym profilem spółki jest działalność deweloperska oraz wznoszenie i sprzedaż budynków.

Założyciel Spółki Jaworowski Solid Residences to wykonawca branży budowlanej. Od lat z pasją i zaangażowaniem tworzymy kolejne projekty, odnoszące duże sukcesy. Wykonując kompleksową dokumentację projektową zachowujemy dbałość o każdy detal, natomiast realizując budynki jakość jest na pierwszym miejscu..

Atutem naszych inwestycji są ciekawe lokalizacje bliżej natury, w pobliżu terenów zielonych, a także kameralna zabudowa, funkcjonalne rozkłady domów, rozsądna polityka cenowa oraz rzetelność wykonania inwestycji.

Nasze domy budowane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających podwyższoną energooszczędność oraz doskonałą izolację termo-akustyczną.  Jaworowski Solid Residences to elastyczny partner, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb klientów. Domy oddawane są w standardzie deweloperskim lub na życzenie klienta z możliwością własnego wykończenia.

Naszym wyróżnikiem jest wyjątkowa obsługa klienta, wynikająca z rodzinnego charakteru firmy, nastawiona na oszczędność czasu podczas procesu zakupowego. O naszych klientów dbamy także po oddaniu domów do użytkowania, w ramach obsługi posprzedażowej.

Naszym Celem jest tworzenie przestrzeni ułatwiającej budowanie dobrosąsiedzkich relacji oraz wspieranie jakości życia świadomych mieszkańców. Nie jesteśmy tylko po to, by zbudować dom. Chcemy budować takie domy, w którym nasi mieszkańcy będą po prostu lepiej żyli. Dlatego wprowadzamy energooszczędne, sprawdzone, zdrowe rozwiązania.

Co wyróżnia nasze inwestycje? Stawiamy na lokalizacje w malowniczych terenach, bo wierzymy, że bliski kontakt z naturą podnosi jakość życia. Wybieramy miejsca, które wyróżniają się pięknym położeniem, ale i dobrą infrastrukturą, która zapewnia wygodne funkcjonowanie na co dzień. Otoczenie zieleni, kameralna zabudowa, funkcjonalne rozkłady domów - to nasz znak rozpoznawczy. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym zakupem jest wybór domu. To decyzja na lata, która wiąże się z wysokimi nakładami finansowymi i często okupiona jest wieloma wyrzeczeniami. Z tego powodu tak istotna jest dla nas jakość, która pozwoli w pełni cieszyć się z inwestycji. To realne zastosowanie najwyższej jakości materiałów, które zapewniają podwyższoną energooszczędność oraz doskonałą izolację termiczną i akustyczną.  Wyróżnia nas także rozsądna polityka cenowa, tak ważna w dzisiejszych czasach. Nasze doświadczenie pozwala budować domy z dbałością o ich jakość i funkcjonalność na długie lata. Z chęcią pomożemy w doborze materiałów tak, aby wykorzystać sprawdzone rozwiązania w możliwie dobrych cenach.  

Jaworowski Solid Residences to elastyczny partner, otwarty na potrzeby i sugestie klienta. Wysłuchamy, doradzimy i zrealizujemy wizje naszych klientów. Budowane przez nas domy oddajemy w standardzie deweloperskim z instalacjami i częściowym wykończeniem wnętrz. Na życzenie istnieje też możliwość budowy domu w stanie surowym zamkniętym z pełną elewacją, Oferujemy domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. 

Dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów, bo to oni są dla nas największą motywacją do pracy. Kameralna, rodzinna atmosfera firmy sprawia, że każdy klient traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb, wizji, a także budżetu. W ramach obsługi posprzedażowej, klienci mogą dalej liczyć na kontakt i wsparcie z naszej strony, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba.

Wiemy, że zakup domu to inwestycja na lata, a nie przypadek lub chwilowa zachcianka. Dlatego tak bardzo zależy nam, by jego mieszkańcom żyło się w naszych domach jak najlepiej. Wierzymy, że otoczenie natury, jakość i nowoczesne rozwiązania to klucz do sukcesu i dobrego życia.

Z wyrazami szacunku,

Emil Jaworowski

Jaworowski Solid Residences
JSR Capital Sp. zo.o.